Firmamız Hakkında

1987 yılında Sema Alüminyum markasıyla ticari hayatına başlayan firmamız, 2007 yılında kurumsallaşarak ve yeniden yapılanarak Elsa Alüminyum Ltd. Şti adını almıştır.

Kocaeli/Darıca organize sanayide 2000 m2 kapalı alanda kendi entegre üretim tesisine sahiptir. Fabrikamızda alüminyum paslanmaz korkuluklar, cam korkuluklar, alüminyum kapı-pencere aksesuarları üretilmektedir.

Tescilli markası, sanayi sicil belgesi , Qualicoat, Qualanod ve ISO 9001 Kalite yönetim sistemi altında 2 milyon adet/yıl aksesuar üretim gücüne sahiptir. Talep edilen çeşit ve özellikte üretim de yapılabilmektedir. Sahip olduğu esneklik ve yaratıcılık özellikleriyle müşterilerine yüksek kalitede bir hizmet vermektedir.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti en büyük amacı olması nedeniyle üretim, kalite kontrol departmanı tarafından sürekli denetlenmektedir. üretimimizi dünya standartlarında, son teknoloji makine parkurumuzla, minimum insan gücü kullanarak gerçekleştirmektedir.

Elsa alüminyum olarak yenilikler yaparak ve yüksek kalitede ürünleri ucuza mal ederek sürekli kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.